header sluzby pujcovna lyzi
  • Úvod
  • Služby
  • Půjčovna koloběžek a elektrokol

Půjčovna koloběžek a elektrokol

Koloběžky

Mnoho lidí by se mohlo nechat odradit kopcovitým terénem Rokytnice, ale právě kopce mohou být zdrojem té správné zábavy a dobrodružství. V půjčovně Mountain Base naleznete pravé terenní koloběžky, které se nezaleknou žádné překážky a bezpečně vás svezou do údolí. Díky propojení lanovkami se tak místní kopce stávají dosažitelné i s koloběžkou a dlouhé sjezdy vám dají možnost prozkoumat krásu hor a přitom zažít i dobrodružství.

LETNÍ SJEZDY Z DVORAČEK – to musíte zkusit!!!

Během letní sezóny najdete naše koloběžky přímo na Dvoračkách. V pravidelných intervalech (cca 90min) sjíždíme s průvodcem jak do Rokytnice, tak do Harrachova (dle zájmu). Vřele můžeme doporučit nádherný 8,5 km dlouhý sjezd do Rokytnice. Nejen, že ušetříte nohy cestou z kopce, ale navíc získáte nezapomenutelný zážitek. V ceně máte i místního průvodce, který vám ukáže cestu, abyste nebloudili.

Elektrokola

header sluzby elektrokola

Fenomén dnešní doby, který stále nabírá na popularitě a vrací lidem chuť do aktivního života a jízdy na kole. Díky elektrokolu si užijete vyjížďku i v horském terénu a kopce se rázem stanou milosrdnější. Neznamená to ovšem, že se jen vezete – každý si může nastavit takový režim, který odpovídá jeho kondici a míře námahy, kterou chce vynaložit. Elektrokola tak poslouží širokému spektru veřejnosti – ať už se jedná o sportovce, kteří rehabilitují po nějakém zranění, nebo pro náhodné turisty, kteří by rádi do svého programu začlenili výlet na kole, ale třeba nemají tolik natrénováno. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na seniory, které elektrokolo vrátí zpět do sedla a umožní pokračovat v aktivním životě.

Naši hosté mohou využít zapůjčení koloběžek se slevou 20% a elektrokol s 10% slevou v MOUNTAIN BASE v Rokytnici nad Jizerou.

mountain base logo